Zaloguj

Nadruki/hafty

Odzież robocza stała się jednym z elementów kreujących wizerunek przedsiębiorstwa.
Dobrze ubrany pracownik, z widocznym logo, jest często wizytówką firmy.
Mamy własną kolekcję odzieży, ale na potrzeby klienta możemy opracować

i stworzyć wzór ubrania.

Metody znakowania, jakie wykonujemy na odzieży to: termotransfer folia flex oraz haft.

Na czym to polega?

Termotransfer

folia flex – technika nadruku polegająca na wgrzaniu w materiał folii wycinanej na ploterze. Nadruk wykonany tą techniką charakteryzuje się wysoką trwałością. Nie daje jednak możliwości uzyskania przejść tonalnych. Nadruki folią flex można wykonywać zarówno na materiałach bawełnianych jak i poliestrowych. Folia występuje w wielu kolorach: biały, czarny, czerwony, pomarańczowy, błękitny, niebieski, granatowy, brązowy, różowy, żółty, fioletowy, zielony, szary, srebrny mat, srebrny połysk, żółty fluo, pomarańcz fluo, folia odblaskowa (certyfikowana zgodnie z normą EN 471). Nie można prasować odzieży w miejscu logo, jest to możliwe po lewej stronie odzieży.

Haft komputerowy

Przy wyborze metody znakowania znaczenie ma materiał, na który chcemy umieścić logo, powierzchnia i miejsce zadruku, stopień skomplikowania znaku graficznego oraz kolorystyka.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz odzieży reklamowej, a w tym t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, softshelle, kurtki, czapki, torby, kamizelki i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy.

Naszą odzież reklamową znajdziesz tutaj:

koszulki polo i t-shirt
na sportowo
polary bluzy swetry
Produkty w zapytaniu:
Przejdź do formularza
x W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej "Polityce cookies"