Zaloguj

Firma

Patex – głównym obszarem działania firmy jest produkcja odzieży roboczej. Na rynku obecni od 20 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy wstanie zaoferować klientowi pełną usługę od stworzenia projektu/kroju, poprzez znakowanie odzieży, uszycie, kończąc na dostarczeniu towaru pod wskazany adres.

Skupiając się na kompleksowej obsłudze klienta, oferujemy również bogaty wachlarz produktów BHP jak i odzież reklamową.

Bezpieczeństwo, komfort użytkowania i wysoka jakość produktu – te przymioty są wyznacznikiem naszego działania. Dążymy do tego aby nasze produkty zapewniały należytą ochronę w pracy, dawały satysfakcję i spełniały oczekiwania odbiorców. Inwestujemy w nowe rozwiązania technologiczne, wprowadzamy nowe produkty, kładziemy nacisk na odpowiednie standardy obsługi klienta.

Celem PATEX od samego początku było zbudowanie firmy zarządzanej przez dobrze wykształconą i kompetentną kadrę, dzięki której osiągniemy znaczącą pozycję na rynku. Wierzymy, że będziemy należeć do grona czołowych producentów odzieży roboczej w Polsce.

Wartości – przyjazna strona biznesu

uczciwość

przekazujemy rzetelną informację i bierzemy odpowiedzialność za oferowane przez nas produkty.

elastyczność

rodzinny charakter firmy daje możliwość szybkiego podejmowania decyzji przez co gwarantuje klientom sprawną obsługę.

Pozwala na dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań odbiorców i sprostania ich wymaganiom.

partnerskie relacje

przyjacielskie relacje są podstawą dobrze rozwijającego się biznesu. Pielęgnujemy dobre kontakty na co dzień i przy okazji spotkań.

Troska o dobro klientów, dostawców oraz pracowników, dobra i fachowa obsługa, a także stawianie na tradycyjne wartości: wiarygodność, uczciwość i zaufanie – to nasza wizytówka.

Produkty w zapytaniu:
Przejdź do formularza
x W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej "Polityce cookies"