Zaloguj

Polityka prywatności

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z wymogami prawa i zakresem udzielonym przez klienta, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).
Klient posiada możliwość dostępu do swoich danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też żądania usunięcia.Firma Patex nie przekazuje, nie sprzedaje ani nie użycza zgromadzonych danych osobowych klientów osobom trzecim, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie klienta albo na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa w związku z toczącymi się postępowaniami.
Materiały promocyjne lub reklamowe wysyłane są klientom jedynie wówczas, gdy wyrazili na to zgodę. Dotyczy to w szczególności newslettera. Jego wysyłka następuje wtedy, kiedy klient potwierdzi i zaakceptuje chęć jego otrzymywania.

Wszelkie pytania, sugestie odnoszące się do ochrony danych osobowych, prosimy zgłaszać na adres biuro@patexbhp.com bądź telefonicznie 58 623 42 42.

Produkty w zapytaniu:
Przejdź do formularza
x W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej "Polityce cookies"